Buradasınız;

Projelerimiz Yatalak ve özel bakıma muhtaç yaşlı hastalar için 100 yatak kapasiteli, tıbbi bakımevi. 5 katlı binadır. (Bu binada yaşlı hastalar için gereken fizik tedavi ve diğer üniteler yer almaktadır.)

Alzheimer Gündüz Bakımevi Projesi. (Bu iki katlı bir prefabrik bina olabilir) Alzheimerli, Demanslı yaşlı hastaların sabah aile bireylerince bırakılıp akşam alındığı bütün gün boyu hastanın her türlü bakım ve tedavisinin, sosyal ilişkilerinin geliştirilmeye çalışıldığı bir tesistir.

Parkinson Bakım Merkezi. Kampüs arazimizde 50 hasta kapasiteli bir ya da iki katlı bir yapı olmalıdır.

Yaşlı danışma bilgi merkezi tek katlı 300-350 m2’lik bir yapıdır.

Yaşlı rehabilitasyonu ve yaşama kazandırma tesisi. İki-üç katlı toplam 350-400 m2’lik 30-40 hasta kapasiteli bir yapıdır.

Özürlü (engelli) yaşlılar yaşamevi ülkemizde bu güne kadar hep ihmal edilmiş olan yaşlı fiziksel engelliler için bir özel yaşam mekanıdır. En fazla iki katlıdır. 30–40 kişi hasta kapasitelidir).

KASEV Dinlenmeevi Huzurevinde C katında hobi geliştirme ve yaşama sevinci katılımı mekanı (kış bahçesi) mevcut açık terasların çelik konstrüksiyonla kapatılması. Toplam 300 m2.

Üç katlı prefabrik bina (yatalak bağımlı) yaşlılar için tıbbi bakımevi 40-50 kişilik.

Tek katlı prefabrik bina her türlü sosyal ve toplumsal etkinlik için yaşlıların sosyal ve psikolojik rehabilitasyonu için çok amaçlı 300 kişilik kapalı mekan.

Tek katlı prefabrik bina 5-7 odalı 1 salonlu yaşlı bakıcısı yaşlı, yaşlı sağlığı eğitimi kurs merkezi.

Kapalı fizik tedavi mekanı ve havuz 250-300 m2 (prefabrik bina).

KASEV kampüsündeki arazide büyük bir ihtiyaç giderecek geropsikiyatri merkezi binası,  yaşlı psikiyatrik tedavi ve yaşamevi tesisi. En fazla 3 katlı 25-50 hasta kapasiteli bir yapı olmalı.

KASEV evde bakım birimi oluşturulması amacı ile yapılacak çalışmalar, sistemi kurulması projesi.

KASEV yaşlılık çalışmaları çerçevesinde yaşlıların boş zamanlarını değerlendirme ve üretime katılıma yönelik çok yönlü hizmet düzenlemeleri.

KASEV yaşlılıkta psikososyal alan rehberlik merkezi.

KASEV yaşlılık araştırmaları veri toplama ve değerlendirme proje merkezi (araştırma-geliştirme çalışmaları projesi).

Tek katlı 400 m2’lik prefabrik bina. (Afetevi).

Toplam 140 m2’lik iki katlı vakıf yönetim merkezi binası.  

Bu binaların yapımı için hayırsever kişi ve kuruluşların destek ve yardımlarını bekliyoruz.