Buradasınız;

Başkanın Mesajı Merhaba!

Sizlere KASEV Vakfımızın WEB sayfasından hitap etmek beni mutlu etti. Web sayfamızın tamamına ulaşıp, baktığınızda Kadıköy Sağlık Eğitim Merkezi Vakfı KASEV’in amaçları, çalışmaları, projeleri, AR-GE çalışmaları, aktüel etkinlikleri ve diğer faaliyetleri konularında pek çok bilgi edineceksiniz.

KASEV Vakfı tamamen gönüllülerin kurduğu benimde 1984-1986 döneminde öncülük ettiğim bir STK’dır. Ülkemizde son verilere göre 80.000 civarında STK bulunmaktadır. Bunların içinde KASEV’in çalışma alanı ve gerçekleştirdiği hizmetlerle çok özel bir yeri olduğunu göreceksiniz.

Bugün 2010 yılı itibari ile 24. yılını tamamladığımız vakfımız 61 kurucusu ve daha sonra katılanlarla birlikte 90’nı bulan mütevellisi ile şeffaf, denetlenebilir, aldığı her kuruşun hesabını verebilen, güvenilen ve yaptığı çalışmalarla yüksek itibar sahibi olan bir kurumdur. Bizler 23 yılda KASEV’i bugünkü çizgisine getirmiş bulunuyoruz. Doğru ve hedefine ulaşan bu çalışmalar KASEV’in itibarını hep yükseltmiştir. Bugüne kadar devletten hiç yardım alamayan arkasında da holding bulunmayan KASEV yalnız ülkemiz saygın kuruluşlarının ve kişilerinin itimadını kazanmakla kalmamış, uluslar arası platformlarda da kendinden söz ettiren farklı bir yere yükselmiştir.

Şimdi KASEV’in 25. yılında; gelecekte, orta-uzun vadede gerçekleştireceği projeleri, inovasyonlarını ve AR-GE çalışmalarını bilimin ışığında akademik düzeyde yeni düzenlemelerle gelecek 10 yıllara hazırlanıyoruz.

Beni bu satırlarda okuduğunuz için teşekkür ederim. Sizden ve sizin dostlarınızdan “insana hizmet ülkeye katkı” sloganı ile sessiz sedasız çalışan KASEV destek katkı ve ilgi bekliyoruz.

Güzel günlerde buluşmak dileğiyle.

Kamil Çetin ORALER
Başkan